Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Dolná TrnávkaHľadať
 
 

Aktuality v obci

PozdravVytlačiť
 

Príjemné prežitie Veľkonočných sviatkov praje starostka obce-page-001.jpg


 
 

Oznamujeme občanom, že kominár zo Žiaru nad Hronom príde do našej obce 23.4.2019. Kto má záujem o jeho služby, zavolajte na mo.: 0911 65 33 99.Vytlačiť
 


 
 

Plochá dráha ŽarnovicaVytlačiť
 

speed.jpgSpeedway Club Žarnovica pozýva všetkých motoristických fanúšikov na prvé preteky plochej dráhy v Žarnovici. V nedeľu 28. apríla so začiatkom o 15.00 hodine odštartujú Medzinárodné majstrovstvá Slovenska spojené s 19. ročníkom Memoriálu Ladislava Eliáša. Na štart sa postaví 25 pretekárov zo štrnástich krajín a to: Dánska, Fínska, Poľska, Ruska, Lotyšska, Slovinska, Maďarska, Nemecka, Holandska, Ukrajiny, Bulharska, Rumunska, Českej republiky a Slovenska. Štart potvrdil aj pretekár Grand Prix Martin Vaculík a ďalšia kvalitná konkurencia. Príďte povzbudiť na žarnovickú plochú dráhu našich reprezentantov v boji so silnou konkurenciou. Viac informácií na: www.plochadraha.sk Organizátori sa tešia na Vašu účasť.


 
 

Zaujímavé čítanie...Vytlačiť
 

logoVidiecký parlament.png

časopis vidiecký parlament NasVidiek.pdf NasVidiek.pdf (8 MB)

 
 

Mobilný zber elektroodpadu pracovníkmi obce Dolná TrnávkaVytlačiť
 

elektroodpad.jpgOznamujeme občanom, že v pondelok 15.04.2019 sa uskutoční Obecný mobilný zber elektroodpadu pracovníkmi obecného úradu Dolná Trnávka. Ide o zber elektroniky, za ktorú obec získava príspevok. Zvoz elektroodpadu z pred rodinných domov sa usktuoční v čase od 16,00 - do 17,00 hod. 

 

 

Zároveň oznamujeme, že v utorok 16.04.2019 je v harmonograme vývozu odpadu Technických služieb Žiar nad Hronom naplánovaný zber elektroodpadu, nebezpečného odpadu a textilu zabaleného vo vreciach.


 
 

Aktuality z futbaluVytlačiť
 


 
 

Obecný spravodajVytlačiť
 

Milí priatelia, prichádza jar. Ešte raz by sme sa chceli obzrieť za uplynulým rokom a aj informovať o aktuálnom dianí v obci a to v našom obecnom Spravodaji. Preto, ak by ste chceli prispieť nejakým článkom, podeliť sa o zážitky, postrehy, alebo informácie, ktoré sa týkajú života v našej dedinke, ozvite sa prosím, čím skôr, Mgr. Kristíne Kupcovej, alebo na obecný úrad.
Ďakujeme a prajeme pekný deň.


 
 

Výsledky voľby Prezidenta SR 2019 Vytlačiť
 

Súbor na stiahnutie BBkraj.PNG BBkraj.PNG (125.3 kB)
Súbor na stiahnutie voľbyDT.PNG voľbyDT.PNG (75.7 kB)
Súbor na stiahnutie voľbyDT1.PNG voľbyDT1.PNG (32.3 kB)

 
 
Položky 1-10 z 17

Úradné oznamy

Zverejnenie faktúr za I. Q 2019Vytlačiť
 

faktúry za I.Q 2019 fa_I.Q2019.pdf fa_I.Q2019.pdf (9.4 MB)

 
 

Pozvánka na Obecné zastupiteľstvo 8.4.2019Vytlačiť
 

obecDT_logo.jpg


 
 
Položky 1-10 z 17

dnes je: 19.4.2019

meniny má: Jela

ÚvodÚvodná stránka